Васяжжот Презентація зіну «Примарові»

Василь Верещагін (Васяжжот) — учень середньої школи. Автор сторінки у фейсбуці ВАСЯЖЖОТ, де він викладає графічні меми. Вивчає ентомологію, уже видав одну книгу про комах. Брав учать у групових виставках у Харкові, у тому числі — у рамках Другої Бієнале молодого мистецтва. Вася малює комікси, досліджує стріт-арт і створює меми, не вчиться та не вчився в жодній художній школі.

Примарові, або паличники, або листовидки (лат. Phasmatodea) — ряд комах, що нараховують більше 3000 видів. Назва походить від грец. φάσμα — «привид», «фантом». Як випливає з назви, паличники нагадують гілочки, серед яких вони живуть, надаючи їм один з найефективніших природних камуфляжів на Землі. Ці комахи входять до ряду Phasmatodea, яких налічується приблизно 3000 видів. Здебільшого живуть у Австралії, тропічних зонах Америки, Азії та Африки.

Дослідженням примарових Вася зайнявся після того, як отримав декількох паличників у подарунок.

Зін «Примарові» — частина проекту «Перша виставка», що відбудеться у Гаражі 127 влітку та восени 2020 року. У рамках проекту ми допомагаємо молодим художницям та художникам, що ще не мають виставкового досвіду, підготувати та провести свою першу виставку.

«Першу виставку» підтримав Європейський Союз за програмою House of Europe — Дім Європи.